fbpx

Misją FIT ADVENTURE jest inspirowanie kobiet do zdrowego stylu życia poprzez znalezienie czasu dla siebie, gdzie można zadbać o własną przestrzeń i rozwój osobisty. Pomagamy złapać oddech od codzienności, aby pełniąc różne role w życiu osiągnąć zdrowie, sprawność i równowagę psychofizyczną. Pokazujemy, jak sprawić, żeby trening był przyjemnością. Dzięki nam otrzymasz motywację i start do innego myślenia i działania.

Jesteśmy grupą specjalistów - trenerów personalnych, dietetyków, fizjoterapeutów, psychologów zajmujących się treningami, zdrowym odżywianiem oraz propagowaniem zdrowego stylu życia, którzy postanowili połączyć swoje pasję i stworzyć FIT ADVENTURE.
Pomysł na powstanie FIT ADVENTURE powstał z z pasji do podróży, aktywnego spędzania wolnego czasu i potrzeby spełniania kobiecych pragnień oraz pomoc w realizowaniu i osiąganiu ich celów w zakresie zdrowego stylu życia Aktywność w każdym wymiarze wyzwala w nas poczucie szczęścia i zadowolenia oraz pozwala na pozbycie się codziennych trosk i problemów. Jeśli dołączymy do tego wyjątkową scenerię i kontakt z naturą – powstanie duet idealny – FIT & ADVENTURE.

Pasja, połączona z wiedzą i doświadczeniem pozwala nam na dopasowanie naszej oferty do Twoich potrzeb.

RENATA CYBULSKA

General Manager
FIT ADVENTURE
Renata Cybulska – pomysłodawczyni i założycielka FIT ADVENTURE– firmy zajmującej się kompleksową organizacją fit eventów, wyjazdów, wczasów odchudzających, wydarzeń sportowych, imprez integracyjnych dla firm o charakterze rekreacyjno-sportowym, targów, pikników i konferencji promujących zdrowie i aktywny, sportowy styl życia. Manager z długoletnim doświadczeniem i znajomością branży fitness & wellness.
Należy do elity polskiego fitness managementu.
Ukończyła szkolenia dla Master Managerów Fitness & Wellness PZFW. Ponadto uczestniczka licznych konwencji, konferencji i szkoleń poświęconych branży fitness & wellness ciągle podnosząca swoje kwalifikacje zawodowe. Dyplomowany Trener personalny Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Międzynarodowy Instruktor Tańca z uprawnieniami Ministra Sportu.
Mentorka aktywnego i zdrowego trybu życia. Wulkan energii, zawsze z uśmiechem motywuje klientów do wysiłku. W pracę angażuje się całą duszą i sercem, a uśmiechy klientów sprawiają jej olbrzymią radość.
Prywatnie zakochana do szaleństwa w swoim mężu marynarzu, szczęśliwa mama Oliwii i Karola.
Jej motto: "Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz znajdziesz powód!"