fbpx

Misją FIT ADVENTURE jest inspirowanie kobiet do zdrowego stylu życia poprzez znalezienie czasu dla siebie, gdzie można zadbać o własną przestrzeń i rozwój osobisty. Pomagamy złapać oddech od codzienności, aby pełniąc różne role w życiu osiągnąć zdrowie, sprawność i równowagę psychofizyczną. Pokazujemy, jak sprawić, żeby trening był przyjemnością. Dzięki nam otrzymasz motywację i start do innego myślenia i działania.

Jesteśmy grupą specjalistów - trenerów personalnych, dietetyków, fizjoterapeutów, psychologów zajmujących się treningami, zdrowym odżywianiem oraz propagowaniem zdrowego stylu życia, którzy postanowili połączyć swoje pasję i stworzyć FIT ADVENTURE.
Pomysł na powstanie FIT ADVENTURE powstał z z pasji do podróży, aktywnego spędzania wolnego czasu i potrzeby spełniania kobiecych pragnień oraz pomoc w realizowaniu i osiąganiu ich celów w zakresie zdrowego stylu życia Aktywność w każdym wymiarze wyzwala w nas poczucie szczęścia i zadowolenia oraz pozwala na pozbycie się codziennych trosk i problemów. Jeśli dołączymy do tego wyjątkową scenerię i kontakt z naturą – powstanie duet idealny – FIT & ADVENTURE.

Pasja, połączona z wiedzą i doświadczeniem pozwala nam na dopasowanie naszej oferty do Twoich potrzeb.

RENATA CYBULSKA

General Manager
FIT ADVENTURE
Trenerka personalna kobiet, instruktorka tańca i fitness oraz aqua fitness. Zwyciężczyni ogólnopolskiego konkursu AQUA FITNESS TALENT 2021.
Pomysłodawczyni i założycielka marki FIT ADVENTURE. Manager z długoletnim doświadczeniem i znajomością branży fitness & wellness.
Należy do elity polskiego fitness managementu. Ukończyła szkolenia dla Master Managerów Fitness & Wellness PZFW. Ponadto uczestniczka licznych konwencji, konferencji i szkoleń poświęconych branży fitness & wellness ciągle podnosząca swoje kwalifikacje zawodowe. Dyplomowany Trener personalny Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Międzynarodowy Instruktor Tańca z uprawnieniami Ministra Sportu.
Mentorka aktywnego i zdrowego trybu życia.
Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo ruchem i właśnie poprzez ruch pomaga kobietom nawiązać wspierającą relację ze swoim ciałem, aby mogły emanować kobiecością, cieszyć się zdrowiem, sprawnością i dobrym samopoczuciem. Ponadto, organizatorka kobiecych weekendowe wyjazdów 🧳🧖‍♀️🛀regeneracyjno – wypoczynkowych, dzięki którym kobiety mogą złapać oddech od codzienności, zainspirować się oraz zadbać o własną przestrzeń i rozwój osobisty, aby pełniąc różne role w życiu mogły osiągnąć równowagę psychofizyczną.
Renata to wulkan energii, zawsze z uśmiechem motywuje klientów do wysiłku. W pracę angażuje się całą duszą i sercem, a uśmiechy klientów sprawiają jej olbrzymią radość.
Prywatnie zakochana do szaleństwa w swoim mężu marynarzu, szczęśliwa mama Oliwii i Karola.
Jej motto: "Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz znajdziesz powód!"

Mariusz Cybulski

Instruktor Aqua Fitness
FIT ADVENTURE
Od dzieciństwa związany z wodą, marynarz z zawodu ⚓️🚢 z pasji INSTRUKTOR AQUA FITNESS🏊‍♂️💦. Spokojny, wyważony ale charyzmatyczny i zawsze perfekcyjnie przygotowany na każdą sytuację. WODA to żywioł trudny do opanowania, ale jak się ma takiego Kapitana to żaden sztorm nam nie straszny. Na jego zajęciach💦 słowo WYCISK 💪nabiera nowego znaczenia 😉 Kapitan naszego zespołu przywita Cię takim przesłaniem: Chwytaj za ster i rozpocznij z nami swoją fit przygodę❤️. Troski zostaw na brzegu i udaj się w podróż do krainy zdrowia i dobrego samopoczucia🙏💪. Postaw na siebie i dołącz do nas😍 - To co popłyniemy razem? Ahoj!

Barbara Fałowska

Instruktor Aqua Fitness
FIT ADVENTURE
Absolwentka krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Certyfikowana instruktorka fitness oraz aqua fitness💦. Jej pasją jest sport oraz praca z ludźmi. kierując się zasadą "rob to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia" postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym i poprzez trening dawać ludziom radość i satysfakcję z ruchu. Na naszym pokładzie specjalistka od zajęć wzmacniających i modelujących sylwetkę 💪🦵w wodzie💧, która stawia przede wszystkim na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń i dodatkowo z uśmiechem 😻zmotywuje Cię do działania 👍🥰 Jeśli chcesz mieć piękna sylwetkę oraz ujędrnić i wymodelować ciało ale odciążyć stawy i kręgosłup to nie może Cię zabraknąć na treningach Aqua u Basi.💦😍❤️.

Mirella Zymek

Instruktor Aqua Fitness
FIT ADVENTURE
W przeciwieństwie do wielu trenerów, ze sportem nie była związana od zawsze😘. Gdy jednak sama szukała sposobów jak mogłaby sobie poradzić ze swoimi dolegliwościami bólowymi i stresem zaczęła poznawać różne formy zajęć. Odkąd poznala środowisko wodne, uważa, że jest ono najlepsze zarówno w kwestii miejsca do rehabilitacjii, poprawy wydolności oddechowej🫁 jak również pracy nad sylwetką🦵💪. Zdobyła kwalifikacje trenera personalnego i instruktora Aqua fitness💦❤️. Jej zajęcia na basenie 💦 są różnorodne, zarówno pod względem sprzętu z jakim pracuję jak i intensywności oraz doboru ćwiczeń. Jako trener personalny prowadzi treningi pro-zdrowotne, funkcjonalne, trenuję z kobietami w ciąży i po porodzie oraz pomaga im uzyskać wymarzoną sylwetkę poprzez programowanie odpowiedniego treningu. Uwielbia ludzi, zawsze uśmiechnięta 😀 i pozytywnie nastawiona. Nieustannie się kształci biorąc udział w kursach, warsztatach i konferencjach. Prywatnie jest mamą dwóch synów 👩‍👦‍👦. W wolnym czasie lubi podróżować, uwielbia Bałtyk 🌊 o każdej porze roku. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych , a wszystko zależy od naszego nastawienia🥰. Sentencja od Mirelli dla Ciebie to: 🍀”Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli” 🥰😇. Chcesz spróbować treningów Aqua 💧 z Mirellą zapraszamy na zajęcia.

Klaudia Jaskóła

Instruktor Aqua Fitness
FIT ADVENTURE
Na pierwszy rzut oka spokojna, drobna i niewinna, w rzeczywistości każdego dnia zaskakuje nas swoją energią i zaangażowaniem. Specjalistka od form tanecznych💃🏻, od zawsze związana ze sportem 🏊‍♀️🤽🏻‍♀️🚴‍♀️🏄‍♀️ Aqua Fitness 💦 to dla niej połączenie aktywności z niezapomnianą zabawą🤽🏻‍♀️🥳. Klaudia poprowadzi dla Ciebie ❤️ zajęcia z ogromną pasją i pozytywną energią którą zaraża. Gwarantujemy, że każdy trening to będzie przyjemnie spędzony czas. Jeśli lubisz wodę i tańiec to przyjdź i sprawdź,!