fbpx

Misją FIT ADVENTURE jest inspirowanie kobiet do zdrowego stylu życia poprzez znalezienie czasu dla siebie, gdzie można zadbać o własną przestrzeń i rozwój osobisty. Pomagamy złapać oddech od codzienności, aby pełniąc różne role w życiu osiągnąć zdrowie, sprawność i równowagę psychofizyczną. Pokazujemy, jak sprawić, żeby trening był przyjemnością. Dzięki nam otrzymasz motywację i start do innego myślenia i działania.

Jesteśmy grupą specjalistów - trenerów personalnych, dietetyków, fizjoterapeutów, psychologów zajmujących się treningami, zdrowym odżywianiem oraz propagowaniem zdrowego stylu życia, którzy postanowili połączyć swoje pasję i stworzyć FIT ADVENTURE.
Pomysł na powstanie FIT ADVENTURE powstał z z pasji do podróży, aktywnego spędzania wolnego czasu i potrzeby spełniania kobiecych pragnień oraz pomoc w realizowaniu i osiąganiu ich celów w zakresie zdrowego stylu życia Aktywność w każdym wymiarze wyzwala w nas poczucie szczęścia i zadowolenia oraz pozwala na pozbycie się codziennych trosk i problemów. Jeśli dołączymy do tego wyjątkową scenerię i kontakt z naturą – powstanie duet idealny – FIT & ADVENTURE.

Pasja, połączona z wiedzą i doświadczeniem pozwala nam na dopasowanie naszej oferty do Twoich potrzeb.RENATA CYBULSKA

General Manager
FIT ADVENTURE
Trenerka personalna kobiet, instruktorka tańca i fitness oraz aqua fitness. Zwyciężczyni ogólnopolskiego konkursu AQUA FITNESS TALENT 2021. Pomysłodawczyni i założycielka marki FIT ADVENTURE. Manager z długoletnim doświadczeniem i znajomością branży fitness & wellness. Należy do elity polskiego fitness managementu. Ukończyła szkolenia dla Master Managerów Fitness & Wellness PZFW. Ponadto uczestniczka licznych konwencji, konferencji i szkoleń poświęconych branży fitness & wellness ciągle podnosząca swoje kwalifikacje zawodowe. Dyplomowany Trener personalny Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Międzynarodowy Instruktor Tańca z uprawnieniami Ministra Sportu. Mentorka aktywnego i zdrowego trybu życia. Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo ruchem i właśnie poprzez ruch pomaga kobietom nawiązać wspierającą relację ze swoim ciałem, aby mogły emanować kobiecością, cieszyć się zdrowiem, sprawnością i dobrym samopoczuciem. Ponadto, organizatorka kobiecych weekendowe wyjazdów ??‍♀️?regeneracyjno – wypoczynkowych, dzięki którym kobiety mogą złapać oddech od codzienności, zainspirować się oraz zadbać o własną przestrzeń i rozwój osobisty, aby pełniąc różne role w życiu mogły osiągnąć równowagę psychofizyczną. Renata to wulkan energii, zawsze z uśmiechem motywuje klientów do wysiłku. W pracę angażuje się całą duszą i sercem, a uśmiechy klientów sprawiają jej olbrzymią radość. Prywatnie zakochana do szaleństwa w swoim mężu marynarzu, szczęśliwa mama Oliwii i Karola. Jej motto: "Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz znajdziesz powód!"

Mariusz Cybulski

Instruktor Aqua Fitness
FIT ADVENTURE
Od dzieciństwa związany z wodą, marynarz z zawodu ⚓️ "z pasji INSTRUKTOR AQUA FITNESS". Spokojny, wyważony ale charyzmatyczny i zawsze perfekcyjnie przygotowany na każdą sytuację. WODA to żywioł trudny do opanowania, ale jak się ma takiego Kapitana to żaden sztorm nam nie straszny. Na jego zajęciach "słowo WYCISK - nabiera nowego znaczenia" Kapitan naszego zespołu przywita Cię takim przesłaniem: Chwytaj za ster i rozpocznij z nami swoją fit przygodę❤️. Troski zostaw na brzegu i udaj się w podróż do krainy zdrowia i dobrego samopoczucia. Postaw na siebie i dołącz do nas! - To co popłyniemy razem! Ahoj!

Barbara Fałowska

Instruktor Aqua Fitness
FIT ADVENTURE
Absolwentka krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Certyfikowana instruktorka fitness oraz aqua fitness?. Jej pasją jest sport oraz praca z ludźmi. kierując się zasadą "rob to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia" postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym i poprzez trening dawać ludziom radość i satysfakcję z ruchu. Na naszym pokładzie specjalistka od zajęć wzmacniających i modelujących sylwetkę ??w wodzie?, która stawia przede wszystkim na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń i dodatkowo z uśmiechem ?zmotywuje Cię do działania ?? Jeśli chcesz mieć piękna sylwetkę oraz ujędrnić i wymodelować ciało ale odciążyć stawy i kręgosłup to nie może Cię zabraknąć na treningach Aqua u Basi.??❤️.

Mirella Zymek

Instruktor Aqua Fitness
FIT ADVENTURE
W przeciwieństwie do wielu trenerów, ze sportem nie była związana od zawsze?. Gdy jednak sama szukała sposobów jak mogłaby sobie poradzić ze swoimi dolegliwościami bólowymi i stresem zaczęła poznawać różne formy zajęć. Odkąd poznala środowisko wodne, uważa, że jest ono najlepsze zarówno w kwestii miejsca do rehabilitacjii, poprawy wydolności oddechowej? jak również pracy nad sylwetką??. Zdobyła kwalifikacje trenera personalnego i instruktora Aqua fitness?❤️. Jej zajęcia na basenie ? są różnorodne, zarówno pod względem sprzętu z jakim pracuję jak i intensywności oraz doboru ćwiczeń. Jako trener personalny prowadzi treningi pro-zdrowotne, funkcjonalne, trenuję z kobietami w ciąży i po porodzie oraz pomaga im uzyskać wymarzoną sylwetkę poprzez programowanie odpowiedniego treningu. Uwielbia ludzi, zawsze uśmiechnięta ? i pozytywnie nastawiona. Nieustannie się kształci biorąc udział w kursach, warsztatach i konferencjach. Prywatnie jest mamą dwóch synów ?‍?‍?. W wolnym czasie lubi podróżować, uwielbia Bałtyk ? o każdej porze roku. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych , a wszystko zależy od naszego nastawienia?. Sentencja od Mirelli dla Ciebie to: ?”Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli” ??. Chcesz spróbować treningów Aqua ? z Mirellą zapraszamy na zajęcia.

Klaudia Jaskóła

Instruktor Aqua Fitness
FIT ADVENTURE
Na pierwszy rzut oka spokojna, drobna i niewinna, w rzeczywistości każdego dnia zaskakuje nas swoją energią i zaangażowaniem. Specjalistka od form tanecznych??, od zawsze związana ze sportem ?‍♀️??‍♀️?‍♀️?‍♀️ Aqua Fitness ? to dla niej połączenie aktywności z niezapomnianą zabawą??‍♀️?. Klaudia poprowadzi dla Ciebie ❤️ zajęcia z ogromną pasją i pozytywną energią którą zaraża. Gwarantujemy, że każdy trening to będzie przyjemnie spędzony czas. Jeśli lubisz wodę i taniec to przyjdź i sprawdź,!

Kaja Mach

Instruktor Aqua Fitness
FIT ADVENTURE
Od lat sport jest jej życiowym towarzyszem, a najwiekszą jej pasją jest taniec. Jest certyfikowanym instruktorem Aqua Fitness i Aqua Interwał, a od niedawna dyplomowanym Instruktorem fitness. Systematycznie pogłębia wiedzę w tym zakresie, aby doskonalić swoje umiejętności i rozwijać się. Najwiekszą motywacją i sukcesem jest dla niej widok szeroko uśmiechniętych uczestniczek oraz uczestników. Energia, radość i endorfiny będą twoim nieodłącznym towarzyszem! Jeśli do tego Ty dołożysz swoje zaangażowanie poczujesz moc by spalić mnóstwo kalorii, w pełni zresetować swoją głowę oraz naładować się pozytywna energią.