fbpx

Misją FIT ADVENTURE jest inspirowanie kobiet do zdrowego stylu życia poprzez znalezienie czasu dla siebie, gdzie można zadbać o własną przestrzeń i rozwój osobisty. Pomagamy złapać oddech od codzienności, aby pełniąc różne role w życiu osiągnąć zdrowie, sprawność i równowagę psychofizyczną. Pokazujemy, jak sprawić, żeby trening był przyjemnością. Dzięki nam otrzymasz motywację i start do innego myślenia i działania.

Jesteśmy grupą specjalistów - trenerów personalnych, dietetyków, fizjoterapeutów, psychologów zajmujących się treningami, zdrowym odżywianiem oraz propagowaniem zdrowego stylu życia, którzy postanowili połączyć swoje pasję i stworzyć FIT ADVENTURE.
Pomysł na powstanie FIT ADVENTURE powstał z z pasji do podróży, aktywnego spędzania wolnego czasu i potrzeby spełniania kobiecych pragnień oraz pomoc w realizowaniu i osiąganiu ich celów w zakresie zdrowego stylu życia Aktywność w każdym wymiarze wyzwala w nas poczucie szczęścia i zadowolenia oraz pozwala na pozbycie się codziennych trosk i problemów. Jeśli dołączymy do tego wyjątkową scenerię i kontakt z naturą – powstanie duet idealny – FIT & ADVENTURE.

Pasja, połączona z wiedzą i doświadczeniem pozwala nam na dopasowanie naszej oferty do Twoich potrzeb.RENATA CYBULSKA

General Manager
FIT ADVENTURE
Trenerka personalna kobiet, instruktorka tańca i fitness oraz aqua fitness. Zwyciężczyni ogólnopolskiego konkursu AQUA FITNESS TALENT 2021. Pomysłodawczyni i założycielka marki FIT ADVENTURE. Manager z długoletnim doświadczeniem i znajomością branży fitness & wellness. Należy do elity polskiego fitness managementu. Ukończyła szkolenia dla Master Managerów Fitness & Wellness PZFW. Ponadto uczestniczka licznych konwencji, konferencji i szkoleń poświęconych branży fitness & wellness ciągle podnosząca swoje kwalifikacje zawodowe. Dyplomowany Trener personalny Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Międzynarodowy Instruktor Tańca z uprawnieniami Ministra Sportu. Mentorka aktywnego i zdrowego trybu życia. Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo ruchem i właśnie poprzez ruch pomaga kobietom nawiązać wspierającą relację ze swoim ciałem, aby mogły emanować kobiecością, cieszyć się zdrowiem, sprawnością i dobrym samopoczuciem. Ponadto, organizatorka kobiecych weekendowe wyjazdów ??‍♀️?regeneracyjno – wypoczynkowych, dzięki którym kobiety mogą złapać oddech od codzienności, zainspirować się oraz zadbać o własną przestrzeń i rozwój osobisty, aby pełniąc różne role w życiu mogły osiągnąć równowagę psychofizyczną. Renata to wulkan energii, zawsze z uśmiechem motywuje klientów do wysiłku. W pracę angażuje się całą duszą i sercem, a uśmiechy klientów sprawiają jej olbrzymią radość. Prywatnie zakochana do szaleństwa w swoim mężu marynarzu, szczęśliwa mama Oliwii i Karola. Jej motto: "Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz znajdziesz powód!"

Mariusz Cybulski

Instruktor Aqua Fitness
FIT ADVENTURE
Od dzieciństwa związany z wodą, marynarz z zawodu ⚓️? z pasji INSTRUKTOR AQUA FITNESS?‍♂️?. Spokojny, wyważony ale charyzmatyczny i zawsze perfekcyjnie przygotowany na każdą sytuację. WODA to żywioł trudny do opanowania, ale jak się ma takiego Kapitana to żaden sztorm nam nie straszny. Na jego zajęciach? słowo WYCISK ?nabiera nowego znaczenia ? Kapitan naszego zespołu przywita Cię takim przesłaniem: Chwytaj za ster i rozpocznij z nami swoją fit przygodę❤️. Troski zostaw na brzegu i udaj się w podróż do krainy zdrowia i dobrego samopoczucia??. Postaw na siebie i dołącz do nas? - To co popłyniemy razem? Ahoj!

Barbara Fałowska

Instruktor Aqua Fitness
FIT ADVENTURE
Absolwentka krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Certyfikowana instruktorka fitness oraz aqua fitness?. Jej pasją jest sport oraz praca z ludźmi. kierując się zasadą "rob to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia" postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym i poprzez trening dawać ludziom radość i satysfakcję z ruchu. Na naszym pokładzie specjalistka od zajęć wzmacniających i modelujących sylwetkę ??w wodzie?, która stawia przede wszystkim na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń i dodatkowo z uśmiechem ?zmotywuje Cię do działania ?? Jeśli chcesz mieć piękna sylwetkę oraz ujędrnić i wymodelować ciało ale odciążyć stawy i kręgosłup to nie może Cię zabraknąć na treningach Aqua u Basi.??❤️.

Mirella Zymek

Instruktor Aqua Fitness
FIT ADVENTURE
W przeciwieństwie do wielu trenerów, ze sportem nie była związana od zawsze?. Gdy jednak sama szukała sposobów jak mogłaby sobie poradzić ze swoimi dolegliwościami bólowymi i stresem zaczęła poznawać różne formy zajęć. Odkąd poznala środowisko wodne, uważa, że jest ono najlepsze zarówno w kwestii miejsca do rehabilitacjii, poprawy wydolności oddechowej? jak również pracy nad sylwetką??. Zdobyła kwalifikacje trenera personalnego i instruktora Aqua fitness?❤️. Jej zajęcia na basenie ? są różnorodne, zarówno pod względem sprzętu z jakim pracuję jak i intensywności oraz doboru ćwiczeń. Jako trener personalny prowadzi treningi pro-zdrowotne, funkcjonalne, trenuję z kobietami w ciąży i po porodzie oraz pomaga im uzyskać wymarzoną sylwetkę poprzez programowanie odpowiedniego treningu. Uwielbia ludzi, zawsze uśmiechnięta ? i pozytywnie nastawiona. Nieustannie się kształci biorąc udział w kursach, warsztatach i konferencjach. Prywatnie jest mamą dwóch synów ?‍?‍?. W wolnym czasie lubi podróżować, uwielbia Bałtyk ? o każdej porze roku. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych , a wszystko zależy od naszego nastawienia?. Sentencja od Mirelli dla Ciebie to: ?”Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli” ??. Chcesz spróbować treningów Aqua ? z Mirellą zapraszamy na zajęcia.

Klaudia Jaskóła

Instruktor Aqua Fitness
FIT ADVENTURE
Na pierwszy rzut oka spokojna, drobna i niewinna, w rzeczywistości każdego dnia zaskakuje nas swoją energią i zaangażowaniem. Specjalistka od form tanecznych??, od zawsze związana ze sportem ?‍♀️??‍♀️?‍♀️?‍♀️ Aqua Fitness ? to dla niej połączenie aktywności z niezapomnianą zabawą??‍♀️?. Klaudia poprowadzi dla Ciebie ❤️ zajęcia z ogromną pasją i pozytywną energią którą zaraża. Gwarantujemy, że każdy trening to będzie przyjemnie spędzony czas. Jeśli lubisz wodę i taniec to przyjdź i sprawdź,!

Kaja Mach

Instruktor Aqua Fitness
FIT ADVENTURE
Od lat sport jest jej życiowym towarzyszem, a najwiekszą jej pasją jest taniec. Jest certyfikowanym instruktorem Aqua Fitness i Aqua Interwał, a od niedawna dyplomowanym Instruktorem fitness. Systematycznie pogłębia wiedzę w tym zakresie, aby doskonalić swoje umiejętności i rozwijać się. Najwiekszą motywacją i sukcesem jest dla niej widok szeroko uśmiechniętych uczestniczek oraz uczestników. Energia, radość i endorfiny będą twoim nieodłącznym towarzyszem! Jeśli do tego Ty dołożysz swoje zaangażowanie poczujesz moc by spalić mnóstwo kalorii, w pełni zresetować swoją głowę oraz naładować się pozytywna energią.